המכון למסים וליעוץ כלכלי בע"מ

ספרות מקצועית במסים ומאגר המידע מסטקס

משלוחים

תשובה: יש להתקשר אלינו, על מנת שנבדוק ישירות מול הדואר או חברת השליחויות.
תשובה: האוגדן יישלח אליך בדואר, או דואר שליחים (כגון חברת "אביב שיגור") בתוך כ-3 ימי עסקים. כמו כן, ניתן לבצע איסוף עצמי של האוגדן במשרדי המכון למסים בתיאום מראש ובשעות הפעילות.
תשובה: עדכונים עד משקל של 2 ק"ג נשלחים בדואר רגיל. עדכונים במשקל גבוה יותר נשלחים בדרך כלל על ידי חברת שליחויות.
תשובה: כאשר עדכון לא נדרש, הוא מוחזר אלינו. משלוח חוזר כרוך בעלות המשלוח בלבד. מומלץ, בעת שינוי כתובת, להתקשר ולעדכן אותנו.

עדכונים

תשובה: לקוח שרכש מנוי מקבל עדכונים שוטפים בהתאם לסוג האוגדן. כל עדכון מגיע בצירוף דף נלווה הכולל הוראות לגבי הדפים אותם יש להוציא ו/או הדפים החדשים שיש להכניס לאוגדן. חשוב מאוד לשים לב, כי לא תמיד אותם דפים הנגרעים מהאוגדן נוספים בעדכון הרלוונטי, וההיפך. לדוגמא, ישנם מקרים בהם יש להוציא עמודים מספר 1 - 8 ולהחליפם בדפים 1 - 8ד. כמות הדפים שיש להוציא ו/או להכניס מופיעה גם היא בדף המצורף.
תשובה: מרגע שאנו מסיימים לעבוד על עדכון של אוגדן, עוברים כ-3 שבועות עד שהעדכון מודפס בבית הדפוס ונשלח למשרדו של המנוי. לכן, ייתכנו מקרים בהם באותו מרווח של זמן נעשה שינוי או הוספה חקיקה אשר לא יופיעו בעדכון הקרוב. ישנם אף מקרים בהם אנו דוחים את מועד הוצאת העדכון בכמה ימים , וזאת בשל שינוי חקיקה מהותי אשר אמור להתפרסם. ברם, איננו יכולים להמתין יותר מדי זמן שכן בין עדכון לעדכון עוברים רק 3 חודשים. אם קיבלתם עדכון אשר לא כלל שינוי או תוספת לחוק, היו בטוחים כי השינויים הרלוונטיים יופיעו בעדכון הבא, ועימכם הסליחה.
תשובה: תדירות העדכונים משתנה מאוגדן לאוגדן. ישנם אוגדנים המתעדכנים 4 פעמים בשנה ("חיקוקי מסים" ו"חיקוקי ביטוח לאומי") ויש שמתעדכנים אחת לחצי שנה ואף אחת לשנה ויותר.
תשובה: ייתכנו מספר סיבות למקרה שכזה, כגון טעות דפוס בבית הדפוס. יש להתקשר אלינו על מנת שנשלח את הדפים החסרים.
תשובה: לכל עדכון מצורף דף נלווה, הכולל תכנים עיקריים אשר נוספו/השתנו/הוסרו באותו עדכון.

תשלומים

תשובה: כן. יש ליצור עמנו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר מרוכזת ומעודכנת.
תשובה: כן. המכון למסים וליעוץ כלכלי פועל בשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות, מכללות וארגונים מקצועיים רבים. במסגרת שיתוף הפעולה קיימת הנחה לסטודנטים. לפרטים צרו קשר.
תשובה: חשבונית מס מוצאת רק לאחר התשלום.
תשובה: בדף של כל אוגדן ואוגדן ניתן להוריד טופס רכישה, אותו ניתן למלא במחשב או לחילופין להדפיס ולשלוח לנו.
תשובה: חשבונית המס תישלח יחד עם האוגדן. או בדואר (במידה ולא נרכש אוגדן)

תכנים

תשובה: ניתן לראות את תוכן העניינים של כל אוגדן, כמו גם פרק לדוגמא, בדף הספרות המקצועית באתר. כמו כן ניתן לעיין במגוון תכנים מהאוגדים באתר שלנו, במדור תכנים ללא תשלום.
תשובה: אנו במכון למסים וליעוץ כלכלי בע"מ קשובים לצרכי הלקוחות. אנו עוקבים באופן שוטף אחר הנושאים החמים בתחום המס ומנסים להגיש לכם עדכונים חשובים ומהותיים. אם ברצונכם לכלול נושא מס ספציפי בעדכונים הקרובים, צרו עימנו קשר ואנו נבחן את בקשתכם לעומק.

ייעוצים

תשובה: המכון למסים וליעוץ כלכלי בע"מ אכן מסיע לסטודנטים לערער על הציון בבחינות מועצת רואי החשבון במסים ובחינות יועצי המס במסים. מחברת הבחינה נבחנת על ידי עורך דין ורואה חשבון בצורה מקצועית ומעמיקה. ברם, על מנת שנוכל לבחון את המחברת ולהעריך את סיכויי הערעור, נדרשת עבודה מעמיקה ויסודית. עבודה זו כרוכה בתשלום. למכון למסים רקורד מוצלח של ערעורים אשר התקבלו
תשובה: כן. ניתן לקבל ייעוץ טלפוני בכמה מסלולים. הראשון, על ידי רכישת חבילת "ריטיינר", בה עומד לרשותך עו"ד ורו"ח מקצועי מהמשרד. השני, לפי זמן.
תשובה: תחום דיני המס הוא תחום סבוך ומורכב. כך לדוגמא, שינוי קל בתאריך, גם אם מדובר באותו החודש של אותה שנה, יכול להשפיע על תוצאות המס. על מנת לבחון כל שאלה, גם בצורה שטחית, יש להשקיע זמן לא מבוטל. עם קבלת נוסח השאלה, יקבע התעריף.
תשובה: ניתן לברר פרטים מלאים בדף "יעוץ במסים"

קורסים והשתלמויות

תשובה: כן. המכון למסים מעביר השתלמויות ייעודיות לארגונים גדולים במשרדי הארגון. לתיאום מראש ולפרטים נוספים התקשרו אלינו.
תשובה: כן. ניתן להגיע למפגש בודד בעלות 150 ש"ח + מע"מ
תשובה: התכנים אשר מועברים בקורס "שמירה על הקיים" הינם תכנים שוטפים ועדכניים עד לרגע האחרון. לכן, התכנים המועברים בכל מפגש נצברים לאורך התקופה בין מפגש למפגש, ממש עד ליום של המפגש עצמו. לכן, אין לנו רשימה מוכנה ומפורטת מראש על התכנים לגופם. באופן כללי, כל מפגש כולל מדורים קבועים (מאמרים, פסיקה, חוזרים מקצועיים, תשובות לשאלות, החלטות מיסוי, ועוד).
תשובה: קודם כל - אל חשש. להפסיד שיעור אחד זה לא "סוף העולם". כל שיעור בקורס מוקלט בהקלטת שמע דיגיטלית. את ההקלטה ניתן לקבל על גבי תקליטור [CD]. כמו כן, כל תלמיד בקורס זכאי לקבל את התדפיס של אותו שיעור, כמו גם עזרה טלפונית מאיתנו. יחד, נרתם להשלמת החומר.

אתר האינטרנט

תשובה: כן. התכנים של המכון למסים כוללים, בין היתר, מבחנים ופתרונות של מבחנים במסים לרואי חשבון ויועצי מס. כמו כן, התכנים השונים של המכון למסים יכולים לסייע לסטודנטים ומרצים לצורך לימוד מעמיק בתחום המס, לצורכי הכנת עבודות ועוד. כמו כן, החקיקה המפורטת ערוכה במיוחד על מנת לסייע למרצים וסטודנטים הלומדים ומלמדים את תחומי המס, העבודה והביטוח הלאומי.
תשובה: כן! אתר התוכן של המכון למסים מאפשר גישה מהירה ונוחה לכל התכנים שלנו, וזאת למנויים לאתר התוכן. האתר מאפשר חיפוש מתקדם במגוון התכנים בהתאם למנוי הנרכש.
תשובה: האוגדנים של המכון למסים מיועדים לאנשי מקצוע וסטודנטים כאחד. הספרות של המכון למסים כוללת את אוגדני החקיקה, האנציקלופדיה והירחון הדו-חודשי, אשר ילוו כל סטודנט וסטודנטית לאורך לימודיהם, ולאחר מכן בעבודתם כאנשי מקצוע (מתאים לעורכי דין, רואי חשבון, יועצי מס, הנה"ח ועוד). רכישת אוגדן עם מנוי לעדכונים מכסה את כל צרכיו של הסטודנט/ית ו/או איש/ת מקצוע. כמו כן, למכון למסים אוגדנים ייעודיים כגון "סוגיות במסים", המיועד לסטודנטים לראיית חשבון או לייעוץ מס, או האוגדן "מיסוי קבלני בניין", המיועד לכל העובד בתחום הבנייה.
תשובה: כמובן. אנא צרו קשר עימנו לשם קבלת שם משתמש וסיסמא לתקופת ניסיון וכמובן תעברו הדרכה קצרה העוזרת בהכרת המאגר, בה תוכלו לעיין בתכנים השונים.

אחר

תשובה: כדי לקבל דיוורים מידי יום מאיתנו יש להירשם לרשימת התפוצה דרך הקישור הבא http://i4u.me/Le4h4